Aldous Huxley

Author details

Aliases:
ألدوس هكسلي, オルダス ハックスリイ, ആൽഡസ് ഹക്സിലി, and 57 others อัลดัส ฮักซลีย์, Oldos Haksli, אלדוס לאונרד הכסלי, オルダス・ハクスリー, ハクスレイ, Aldūs Hukslī, Օլդոս Հաքսլի, Āldūs Hakslī, आल्डस हक्सली, Oldas Haksli, אלדוס הכסלי, オルダス ハックスリ, Хаксли, ဟပ်စလေ၊ အောဒပ် လီယိုနတ်, Олдос Хакслі, هاكسلي، ألدوس،, オルダス ハクスリー, О Хаксли, オルダス ハックスレー, Oldus Khuksli, Oldŭs Khŭksli, ਐਲਡਸ ਹਕਸਲੇ, Aldous Huxley, آلدوس هاکسلی, אלדוס לאונרד הקסלי, Олдас Хакслі, Oldos Khaksli, Oldess Hakslijs, Aldous Leonard Huxley, אלדוס האקסלי, ოლდოს ჰაქსლი, אלדוס הכסליי, オールダス ハクスレー, Олдос Ҳакслӣ, Aldous L. Huxley, ऐल्डस हक्स्ले, هكسلى، أولدس, Олдъс Хъксли, ألدوس هكسلي،, אלדוס האקסליי, Олдас Гаксьлі, 올더스 헉슬리, অ্যালডাস লিওনার্ড হাক্সলি, Oldos Chaksli, A. Haksli, אלדוס ליאונארד האכסלי, Олдос Хаксли, Άλντους Χάξλεϋ, אלדוס הקסלי, ハックスレイ, オールダス ハックスレー, 奥尔德斯·赫胥黎, A. Huxley, Олдус Хаксли, Huxley, Гексли, オルダス ハックスリー
Born:
May 15, 1894
Died:
May 15, 1963

External links